Le Pain Quotidien, Göktürk mağazasında 4 Ekim tarihinde benzersiz lezzetleri ile "Le Pain Quotidien Sonbahar Lezzetleri Tadım Etkinliği"ni gerçekleştirdi. Tüm ürünleri organik, sağlıklı ve tamamı özel tariflerle hazırlanan özgün ve doğal menüsü ile Le Pain Quotidien benzersiz mutfağının kapılarını özel bir davet ile gastronomi dünyasının önde gelen isimlerine açtı.

Lezzetli yiyecekleri, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien bu defa komünal masasında özel bir davetle misafirlerini ağırladı. Davet süresince gastronomi dünyasının önde gelen isimleriyle Le Pain Quotidien'in hazırladığı tadım menüsünü deneyimleme imkanı buldular. Sağlıklı ve lezzetli özel menüsü ile Le Pain Quotidien, tadım menüsünde mevsime özel hazırlanmış sağlıklı lezzetleri tercih etti. Le Pain Quotidien'in davete özel hazırladığı tadım menüsünde Mantar & Peynir Tartine, Somon Tartine, Fırınlanmış Cherry Domates & Peynir Ispanak Tartine, Humus Yatağında Karides, Levrek Cheviche, Tarhana, Taze Baharatlı Levrek Salata, Çikolatalı Mus Bomba yer aldı.

Kendi alanında öncü gastronomi markası Le Pain Quotidien, uluslararası lezzet yolculuğunu zarif ve basit dokunuşlarla harmanlıyor. Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika topraklarından köklenen hikayesini gastronomi ile bütünleştirerek misafirperver bir şekilde ifade ediyor. Le Pain Quotidien paylaşmanın ruhu beslediğine, yetiştirdiğine ve ruha ilham verdiğine inanır. Brüksel'deki Rue Dansaert'deki ilk komünal masalar, kullanımdan kaldırılmış Belçika treninin tahta yer döşemelerinden çıkarılmıştır. Bu tahtalardan oluşan uzun komünal masalar Le Pain Göktürk mağazalarında da en önemli dekorasyon parçası haline gelmiştir.