Zamane Kahvesi'nde blog yazarlarıyla brunch

Zamane Kahvesi'nde blog yazarlarıyla brunch

Giriş Saati:10.06.2011 15:13

Güncelleme:11.06.2011 22:32

Zamane Kahvesi'nde blog yazarlarıyla brunch

"Geleneksel Sofra Buluşmaları" etkinliği çerçevesinde ikinci kez yemek blog yazarları ile bir araya geldik.

Fotoğraflar: Haydar Erçin ve Aylin Türkşen Aysel

Türkiye'nin en çok satan yemek dergisi Sofra ve "Türkiye'nin yemek portalı" sloganıyla yayın hayatını sürdüren www.sofra.com.tr ekipleri olarak, "Geleneksel Sofra Buluşmaları" etkinliği çerçevesinde ikinci kez yemek blog yazarları ile bir araya geldik.

Suadiye Zamane Kahvesi'nde gerçekleşen brunch'a, en popüler yemek blog yazarları ve Turkuvaz Dergi Grubu yöneticileri katıldı.

Geleneksel Anadolu kahvehanelerinin çağdaş bir yorumu olarak tasarlanan Zamane Kahvesi'nin keyifli atmosferinde gerçekleşen davet, samimi bir havada geçti. Zamane Kahvesi konseptinin yaratıcısı, Pelit Pastaneleri'nin üçüncü kuşak yöneticisi Oya Ayan ve Pelit Finans-Pazarlama Sorumlusu Burak Itri'nin yanı sıra, Turkuvaz Dergi Grubu Genel Müdürü Levent Tayla, Genel Müdür Yardımcısı Yonca Ertürk, Yayın Direktörü Aslıhan Sarp İşman ve Pazarlama Müdürü Gözde Güleryüz Türkel'in katıldığı brunch'ta, iki ayrı workshop da yapıldı.

Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği workshop'ların ilkinde Zamane Kahvesi'nin ödüllü Executive Chef'i Gökhan Tufan tarafından "Fırınlanmış Tavuk" ve "Cezvede Türk Kahveli Sıcak Kek" sunumu ve tadımı yapıldı.

Ardından Sofra Dergisi fotoğrafçısı Erkin Ön ve yemek fotoğrafçısı Mehmet Ateş'in hazırladığı "Yemek Fotoğrafçılığı" workshop'u gerçekleştirildi.

Bu güzel davetin fotoğrafları için tıklayınız....

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SOFRA veya sofra.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tarif Arama Kutusu

tarif ARA
BİZE ULAŞIN